page_banner

өнүмдөр

  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB оптикалык кабыл алгычы

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 бул төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллелдүү оптикалык кабыл алгыч жана FEC, Datacenter жана Enterprise тармактары жана башка оптикалык шилтемелер менен 100G CWDM колдонуу үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8636 Specification, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML оптикалык кабыл алгычы

    100Gb / s QSFP28 ER4 бул төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллелдүү оптикалык кабыл алгыч жана 100 Гигабит Ethernet тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8665 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 жана 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC оптикалык transceiver

    100Gb / s QSFP28 LR4 - төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллелдүү оптикалык кабыл алгыч жана 100 Гигабит Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8665 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO оптикалык кабыл алгычы

    100Gb / s QSFP28 SR4 бул a
    төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллель оптикалык кабыл алгыч жана 100GBASE-SR4 жана 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8665 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Dual Rate VCSEL MPO / MTP оптикалык кабыл алгыч

    100Gb / s QSFP28 SR4 бул a
    төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллель оптикалык кабыл алгыч жана 100 Гигабит Ethernet, Маалымат борбору, InfiniBand QDR, DDR, SDR жана CPRI10 тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар QSFP28 MSAга шайкеш, IEEE 802.3bm. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS-6 талаптарына жооп берет.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 жана 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC оптикалык transceiver

    100Gb / s QSFP28 LR4 - төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллелдүү оптикалык кабыл алгыч жана 100 Gigabit Ethernet, OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10 тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар IEEE P802.3ba жана OTU4 4I1-9D1F стандартына шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB оптикалык кабыл алгычы

    100Gb / s QSFP28 PSM4 бул төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллель оптикалык кабыл алгыч жана 100GBASE-PSM4 жана 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8636 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB оптикалык кабыл алгычы

    100Gb / s QSFP28 PSM4 бул төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллель оптикалык кабыл алгыч жана 100GBASE-PSM4 жана 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8636 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB оптикалык кабыл алгычы

    100Gb / s QSFP28 PSM4 бул төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллель оптикалык кабыл алгыч жана 00GBASE-PSM4 жана 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8636 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML оптикалык кабыл алгычы

    CFP трансиверлери 100 км Гигабит Ethernet шилтемелеринде 10 км аралыктагы бир модулдук була аркылуу иштөө үчүн иштелип чыккан жана ал CFP MSA Specification жана IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 менен шайкеш келет. Санарип диагностика MDIO аркылуу жеткиликтүү. CFP LR4 RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s CFP 850nm 100m DDM VCSEL optical transceiver

    100Gb / s CFP 850nm 100m DDM VCSEL оптикалык кабыл алгычы

    CFP трансиверлери 100 Гигабит Ethernet шилтемелеринде жана 10x11.2Gb / s Multimode OTNде иштөө үчүн иштелип чыккан. Алар CFP MSA Specification жана IEEE 802.3ba 100GBASE-SR10 талаптарына шайкеш келет. Санарип диагностика MDIO аркылуу жеткиликтүү.Оптикалык кабыл алгыч RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML optical transceiver

    100Gb / s CFP2 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML оптикалык кабыл алгычы

    CFP2 трансиверлери 100 км Гигабит Ethernet шилтемелеринде 10км бир модулдук була аркылуу иштөөгө ылайыкталган жана ал CFP MSA CFP2 HW Specification жана IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 менен шайкеш келет. Санарип диагностика MDF аркылуу жеткиликтүү, CFP MSA Management Interface Specification.