page_banner

өнүмдөр

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO оптикалык кабыл алгычы

кыскача сүрөттөө:

100Gb / s QSFP28 SR4 бул a
төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллель оптикалык кабыл алгыч жана 100GBASE-SR4 жана 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8665 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.


Өнүмдүн чоо-жайы

Өнүмдүн сүрөттөлүшү

100G QSFP28 100Gb / s өткөрүү жөндөмдүүлүгү менен ар бир багытта төрт маалымат тилкесин бириктирет. Ар бир тилке 25.78125Gb / с ылдамдыкта 70 метрге чейин OM3 буласын же 100 метр аралыкты OM4 буланы колдонуп иштей алат. Бул модулдар номиналдык толкун узундугу 850нм болгон мультимоддук була тутумдарынын үстүнөн иштөөгө арналган.

Продукт өзгөчөлүгү

103.1Gb / s чейин маалымат ылдамдыгы

Ыкчам туташтырылуучу QSFP28 форма фактору

4 канал 850нм VCSEL массиви жана PIN сүрөт детекторунун массиви

Ички CDR чынжырлары кабыл алуучу жана тараткыч каналдарында

Камтылган санарип диагностикалык функциялар

Single + 3.3V электр кубаты

Аз кубаттуулук <2,5 Вт

Колдонмо

100GBASE-SR4 100G Ethernet дуплекстүү MMF үстүнөн

Infiniband EDR, FDR, QDR

Башка оптикалык шилтемелер

Өнүмдүн сыпаттамасы

Параметр

Маалыматтар

Параметр

Маалыматтар

Form Factor

QSFP28

Толкун узундугу

850nm

Max Data Rate

103,1 Gbps

Max Transmission Расстояние

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Туташтыргыч

MTP / MPO-12

Медиа

MMF

Тараткычтын түрү

VCSEL 850nm

Алуучунун түрү

PIN

Диагностика

DDM колдоого алынат

Температура диапазону

0дөн 70 ° Cге чейин (32ден 158 ° F чейин)

TX Power ар бир катар

-8.4 ~ 2.4dBm

Алуучунун сезгичтиги

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Кубатты керектөө

3.5W

Жок болуу коэффициенти

3dB

1

Quality Test

2

TX / RX Сигналдын сапатын текшерүү

3

Rate Testing

4

Оптикалык спектрди текшерүү

5

Senstivity Testing

6

Ишенимдүүлүк жана туруктуулукту текшерүү

Endface Testing

xinfu

Сапат сертификаты

safd (2)

CE сертификаты

safd (3)

EMC отчету

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 жана 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC оптикалык transceiver