page_banner

өнүмдөр

100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML оптикалык кабыл алгычы

кыскача сүрөттөө:

100Gb / s CFP4 100GBASE Ethernet үчүн иштелип чыккан. Алар CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE802.3bm CAUI-4 жана CEI-28G-VSR менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.


Өнүмдүн чоо-жайы

Өнүмдүн сүрөттөлүшү

CFP4 LR4 25Gb / s электрдик маалыматтардын 4 каналын LAN WDM оптикалык сигналдарынын 4 каналына айландырат, андан кийин аларды 100Gb / s оптикалык берүү үчүн бир каналга көбөйтөт. Тескерисинче, кабыл алуучу тарапта, модуль 100 Гб / с оптикалык кирүүнү LAN WDM оптикалык сигналдарынын 4 каналына мультиплекстейт жана андан кийин аларды электрдик маалыматтардын 4 чыгуу каналына айлантат.
4 LAN WDM каналдарынын борбордук толкун узундугу IEEE 802.3ba аныкталган LAN WDM толкун узундугу торунун мүчөлөрү катары 1295.56, 1300.05, 1304.58 жана 1309.14 нм.

Продукт өзгөчөлүгү

Hot pluggable CFP4 MSA форма фактору
Таркатуучу: муздаган 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)
Алуучу: 4x25Gb / s PIN ROSA
4x28G электр сериялык интерфейси (CEI-28G-VSR)
G.652 SMF үчүн 10 км чейин жетет
Санарип диагностикалык мониторинг менен MDIO башкаруу интерфейси
Single + 3.3V электр кубаты
Дуплекстүү LC идиш
Иштөө температурасы: 0 ~ 70oC
RoHS-6 шайкеш

Колдонмо

100GBASE-LR4 Ethernet
OTN OTU4

Өнүмдүн сыпаттамасы

Параметр

Маалыматтар

Параметр

Маалыматтар

Form Factor

CFP4

Толкун узундугу

4 LAN WDM

Max Data Rate

103,1 Gbps

Max Transmission Расстояние

10 км

Туташтыргыч

Duplex LC

Медиа

SMF

Тараткычтын түрү

LAN-WDM EML

Алуучунун түрү

PIN

Диагностика

DDM колдоого алынат

Температура диапазону

0дөн 70 ° Cге чейин (32ден 158 ° F чейин)

Quality Test

1

TX / RX Сигналдын сапатын текшерүү

2

Rate Testing

3

Оптикалык спектрди текшерүү

4

Senstivity Testing

5

Ишенимдүүлүк жана туруктуулукту текшерүү

6

Endface Testing

Сапат сертификаты

xinfu

CE сертификаты

safd (2)

EMC отчету

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • Мурунку:
  • Кийинки: