page_banner

өнүмдөр

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC оптикалык кабыл алгычы

кыскача сүрөттөө:

100Gb / s CFP4 100GBASE-SR4 Ethernet үчүн иштелип чыккан. Алар CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 жана CAUI-4 жана OIF CEI-28G-VSR менен шайкеш келет .. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.


Өнүмдүн чоо-жайы

Өнүмдүн сүрөттөлүшү

SFP кабыл алгычтары жогорку натыйжалуулукка ээ, экономикалык жактан пайдалуу модулдар. Санарип диагностика функциялары SFF-8472 көрсөтүлгөн 2 зымдуу сериялык автобус аркылуу жеткиликтүү. Приемник бөлүгүндө PIN кабылдагыч колдонулат, ал эми тараткычта 10010 Base-LX Ethernet 20 км колдонулушун камсыз кылуу үчүн 1310 нм FP лазери жана 1550 нм FP лазери колдонулат.

Продукт өзгөчөлүгү

155Мб / сек чейин Маалымат шилтемелери

Ыкчам туташтырылуучу

Жалгыз LC туташтыргычы

9 / 125μm SMF боюнча 20 кмге чейин

Камтылган WDM

Single + 3.3V Power Supply

SFF-8472 шайкеш мониторинг интерфейси

Иштөө температурасынын диапазону: -40 ° C ден 85 ° C / -5 ° C чейин 85 ° C / -0 ° C чейин 70 ° C

RoHS талаптарына жооп берет жана акысыз алып барат

Колдонмо

Fast Ethernet

SDH STM-1 / SONET OC-03

WDM тиркемеси

Өнүмдүн сыпаттамасы

Параметр Маалыматтар Параметр Маалыматтар
Form Factor SFP Толкун узундугу 1310nm / 1550nm
Max Data Rate 100Mb / s Max Transmission Расстояние 20 км
Туташтыргыч Simplex LC Жок болуу коэффициенти 9dB
Тараткычтын түрү FP Алуучунун түрү PINTIA
Диагностика DDM колдоого алынат Температура диапазону 0дөн 70 ° Cге чейин

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Power -13 ~ -7dBm Алуучунун сезгичтиги <-34dBm

<-34dBm

1

Quality Test

2

TX / RX Сигналдын сапатын текшерүү

3

Rate Testing

4

Оптикалык спектрди текшерүү

5

Senstivity Testing

6

Ишенимдүүлүк жана туруктуулукту текшерүү

Endface Testing

xinfu

Сапат сертификаты

safd (2)

CE сертификаты

safd (3)

EMC отчету

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC оптикалык кабыл алгычы