page_banner

өнүмдөр

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC оптикалык кабыл алгыч

кыскача сүрөттөө:

SFP28 тараткычтары жогорку өндүрүмдүүлүккө ээ, натыйжалуу модулдар, 25Gbps маалымат ылдамдыгын жана SMF боюнча 10 км максималдуу шилтеме узундугун колдойт. Ал 25GBASE-LR Ethernet жана 25.78125 Gb / s бир тилкелүү 100GE LR4 үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8402 жана SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 жана IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, B Class, Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет.


Өнүмдүн чоо-жайы

Өнүмдүн сүрөттөлүшү

25G SFP28 оптикалык кабыл алгычы 25GBASE-LR Ethernet жана 25.78125 Gb / s бир тилкелүү 100GE LR4 үчүн иштелип чыккан. Анын максималдуу узактыгы SMF боюнча 10 км. Оптикалык кабыл алгыч RoHS менен шайкеш келет.

Продукт өзгөчөлүгү

25.78125Gb / s чейин маалымат ылдамдыгы
Ыкчам туташтырылуучу SFP28 форма фактору
Дуплекстүү LC туташтыргычы
1310нм DFB жана PIN кабыл алгыч
Камтылган санарип диагностикалык функциялар
SMF боюнча максималдуу шилтеме узундугу 10 км
Single + 3.3V электр кубаты
Электр кубатын аз керектөө <1.2W
Иштөө температурасы: -5 ~ + 70 ° C

Колдонмо

25GBASE-LR Ethernet
25.78125 Гб / с бир тилкелүү 100GE LR4

Өнүмдүн сыпаттамасы

Параметр

Маалыматтар

Параметр

Маалыматтар

Form Factor

SFP28

Толкун узундугу

1310nm

Max Data Rate

25.78125 Gbps

Max Transmission Расстояние

10 км

Туташтыргыч

Duplex LC

Медиа

SMF

Тараткычтын түрү

DFB 1310nm

Алуучунун түрү

PIN

Диагностика

DDM колдоого алынат

Температура диапазону

-5тен 70 ° Cге чейин

TX Power

-7 ~ 2dBm

Алуучунун сезгичтиги

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Кубатты керектөө

1.2W

Жок болуу коэффициенти

3.5dB

1

Quality Test

2

TX / RX Сигналдын сапатын текшерүү

3

Rate Testing

4

Оптикалык спектрди текшерүү

5

Senstivity Testing

6

Ишенимдүүлүк жана туруктуулукту текшерүү

Endface Testing

xinfu

Сапат сертификаты

safd (2)

CE сертификаты

safd (3)

EMC отчету

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Мурунку: