page_banner

өнүмдөр

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10 км DDM EML Duplex LC оптикалык кабыл алгычы

кыскача сүрөттөө:

SFP28 LAN-WDM Module SFF-8431, SFF-8432 жана IEEE 802.3CC 25GBASE-ER шайкеш. Санарип диагностика функциялары SFF-8472 стандартында көрсөтүлгөндөй, эки зымдуу сериялык интерфейс аркылуу жеткиликтүү. Оптикалык кабыл алгыч RoHS талаптарына жооп берет.


Өнүмдүн чоо-жайы

Товардын сүрөттөлүшү:

25G LAN WDM оптикалык трансивер модулу жана 12 толкун узундугуна ээ. LAN-WDM EML өткөргүчү жана APD кабылдагычы SMFдеги 10 чакырымга чейинки шилтемелерде Ethernet тиркемелери үчүн жогорку деңгээлде иштөөнү камсыз кылат.

Продукт өзгөчөлүгү

25Gbps чейин маалымат ылдамдыгын иштетүү
LAN-WDM EML муздатуучу лазер жана APD кабылдагычы
Ыкчам туташтырылуучу SFP28 изи
Камтылган санарип диагностикалык функциялар
Single + 3.3V электр кубаты
Кубаттуулуктун аз чыгышы 2,0 Вттан аз
Ички CDR берүүчү жана кабыл алгыч каналында
CDR айланып өтүүнү колдоо
LC туташтыргычы бар SFP28 MSA топтому
Абдан төмөн титирөө
Өтө төмөн EMI жана ESDден мыкты коргоо
RoHS талаптарына жооп берет

Колдонмо

25GBASE-LR 25G Ethernet
25.78125 Гб / с LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Башка оптикалык шилтеме

Өнүмдүн сыпаттамасы:

Параметр Маалыматтар Параметр Маалыматтар
Form Factor SFP28 Толкун узундугу LANWDM
Max Data Rate 25.78125 Gbps Max Transmission Расстояние 10 км
Туташтыргыч Duplex LC Медиа SM
Тараткычтын түрү LANWDM EML Алуучунун түрү APD
Диагностика DDM колдоого алынат Температура диапазону 0дөн 70 ° Cге чейин
TX Power ар бир катар -2 ~ + 6dBm Алуучунун сезгичтиги <-19.5dBm
<-19.5dBm Кубатты керектөө 2W Жок болуу коэффициенти

6dB

1

Quality Test

2

TX / RX Сигналдын сапатын текшерүү

3

Rate Testing

4

Оптикалык спектрди текшерүү

5

Senstivity Testing

6

Ишенимдүүлүк жана туруктуулукту текшерүү

Endface Testing

xinfu

Сапат сертификаты

safd (2)

CE сертификаты

safd (3)

EMC отчету

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC оптикалык кабыл алгычы

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC оптикалык кабыл алгычыПродукт