page_banner

өнүмдөр

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC оптикалык кабыл алгыч

    SFP28 тараткычтары жогорку өндүрүмдүүлүккө ээ, натыйжалуу модулдар, 25Gbps маалымат ылдамдыгын жана SMF боюнча 10 км максималдуу шилтеме узундугун колдойт. Ал 25GBASE-LR Ethernet жана 25.78125 Gb / s бир тилкелүү 100GE LR4 үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8402 жана SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 жана IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, B Class, Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC оптикалык кабыл алгычы

    SFP28 кабыл алгычы 25Gbit / s сериялык PECL же CML электрдик маалыматтарды 25GBASE-SR стандартына шайкеш келген оптикалык маалыматтарга айландырган өтө тыгыз оптикалык кабыл алгыч модулу. Бул жогорку ылдамдыктагы сактагыч тармактары, Компьютердик кластер аралык кайчылаш туташуу, Ыкчам ылдамдыктагы маалымат түтүктөрү жана Inter Rack Connection үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8431, SFF-8432 жана IEEE 802.3ae 25GBASE-LR стандарттарына шайкеш келет.
  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB оптикалык кабыл алгычы

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 бул төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллелдүү оптикалык кабыл алгыч жана FEC, Datacenter жана Enterprise тармактары жана башка оптикалык шилтемелер менен 100G CWDM колдонуу үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8636 Specification, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML оптикалык кабыл алгычы

    100Gb / s QSFP28 ER4 бул төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллелдүү оптикалык кабыл алгыч жана 100 Гигабит Ethernet тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8665 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 жана 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC оптикалык transceiver

    100Gb / s QSFP28 LR4 - төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллелдүү оптикалык кабыл алгыч жана 100 Гигабит Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8665 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO оптикалык кабыл алгычы

    100Gb / s QSFP28 SR4 бул a
    төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллель оптикалык кабыл алгыч жана 100GBASE-SR4 жана 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8665 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Dual Rate VCSEL MPO / MTP оптикалык кабыл алгыч

    100Gb / s QSFP28 SR4 бул a
    төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллель оптикалык кабыл алгыч жана 100 Гигабит Ethernet, Маалымат борбору, InfiniBand QDR, DDR, SDR жана CPRI10 тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар QSFP28 MSAга шайкеш, IEEE 802.3bm. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS-6 талаптарына жооп берет.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 жана 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC оптикалык transceiver

    100Gb / s QSFP28 LR4 - төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллелдүү оптикалык кабыл алгыч жана 100 Gigabit Ethernet, OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10 тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар IEEE P802.3ba жана OTU4 4I1-9D1F стандартына шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB оптикалык кабыл алгычы

    100Gb / s QSFP28 PSM4 бул төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллель оптикалык кабыл алгыч жана 100GBASE-PSM4 жана 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8636 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB оптикалык кабыл алгычы

    100Gb / s QSFP28 PSM4 бул төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллель оптикалык кабыл алгыч жана 100GBASE-PSM4 жана 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8636 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB оптикалык кабыл алгычы

    100Gb / s QSFP28 PSM4 бул төрт каналдуу, туташтырылуучу, параллель оптикалык кабыл алгыч жана 00GBASE-PSM4 жана 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8636 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC оптикалык кабыл алгычы

    10Gb / s SFP + BIDI 10GBASE-BX Ethernet шилтемелеринде колдонуу үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 жана SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, Class B жана Telcordia GR-468-CORE талаптарына шайкеш келет. Оптикалык кабыл алгыч RoHS талаптарына жооп берет.