page_banner

өнүмдөр

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 80km DDM DFB Duplex LC оптикалык кабыл алгычы

    Өткөргүчтөр жогорку ылдамдыктагы сактагыч тармактары, компьютердик кластерлердин кайчылаш туташуусу, OBSAI интерфейси, CPRI интерфейси, колдонуучунун жогорку ылдамдыктагы маалымат түтүктөрү жана Inter Rack Connection үчүн иштелип чыккан. Трансивер модулу SFP + Көп Булактуу Келишимге (MSA) туура келет жана RoHS талаптарына шайкеш келет.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC оптикалык кабыл алгычы

    Өткөргүчтөр жогорку ылдамдыктагы сактагыч тармактары, компьютердик кластерлердин кайчылаш туташуусу, OBSAI интерфейси, CPRI интерфейси, колдонуучунун жогорку ылдамдыктагы маалымат түтүктөрү жана Inter Rack Connection үчүн иштелип чыккан. Трансивер модулу SFP + Көп Булактуу Келишимге (MSA) туура келет жана RoHS талаптарына шайкеш келет.