page_banner

өнүмдөр

  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC оптикалык кабыл алгычы

    10Gb / s SFP + CWDM катар оптикалык кабыл алгыч SFP + MSA SFF-8431 спецификациясына толугу менен шайкеш келген 10G Ethernet сыяктуу була байланышын колдонуу үчүн иштелип чыккан.
    Бул модуль бир режими була үчүн иштелип чыккан жана номиналдык толкун узундугу CWDM толкун узундугу менен иштейт.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC оптикалык кабыл алгыч

    10Gb / s SFP + CWDM катар оптикалык кабыл алгыч SFP + MSA SFF-8431 спецификациясына толугу менен шайкеш келген 10G Ethernet сыяктуу була байланышын колдонуу үчүн иштелип чыккан.
    Бул модуль бир режими була үчүн иштелип чыккан жана номиналдык толкун узундугу CWDM толкун узундугу менен иштейт.
    Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC оптикалык кабыл алгычы

    10Gb / s SFP + CWDM катар оптикалык кабыл алгыч SFP + MSA SFF-8431 спецификациясына толугу менен шайкеш келген 10G Ethernet сыяктуу була байланышын колдонуу үчүн иштелип чыккан.
    Бул модуль бир режими була үчүн иштелип чыккан жана номиналдык толкун узундугу CWDM толкун узундугу менен иштейт.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC оптикалык кабыл алгычы

    10Gb / s SFP + CWDM катар оптикалык кабыл алгыч SFP + MSA SFF-8431 спецификациясына толугу менен шайкеш келген 10G Ethernet сыяктуу була байланышын колдонуу үчүн иштелип чыккан.
    Бул модуль бир режими була үчүн иштелип чыккан жана номиналдык толкун узундугу CWDM толкун узундугу менен иштейт.
    Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.