page_banner

өнүмдөр

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC оптикалык кабыл алгычы

    10Gb / s SFP + SR мультимоддук була аркылуу 10-Гигабит Ethernet шилтемелеринде колдонуу үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW жана 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I менен шайкеш келишет. Санарип диагностика функциялары SFF-8472 стандартында көрсөтүлгөндөй, эки зымдуу сериялык интерфейс аркылуу жеткиликтүү.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC дуплекстүү оптикалык кабыл алгыч

    10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + кабыл алгычтары 10-Гигабит Ethernet шилтемелеринде 10 км чейин Single Mode буласына колдонууга арналган. Алар SFF-8431, SFF-8432 жана IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW менен шайкеш келишет жана 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Санарип диагностика функциялары 2 зымдуу сериялык интерфейс аркылуу жеткиликтүү. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC дуплекстүү оптикалык кабыл алгыч

    10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + кабыл алгычтары 10-Гигабит Ethernet шилтемелеринде 20 кмге чейин, Single Mode буласына колдонууга арналган. Алар SFF-8431, SFF-8432 жана IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW менен шайкеш келишет жана 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Санарип диагностика функциялары 2 зымдуу сериялык интерфейс аркылуу жеткиликтүү. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC дуплекстүү оптикалык кабыл алгыч

    10Gb / s Pluggable SFP + transceivers - өркүндөтүлгөн Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers, 10-Gigabit көп ставкалуу шилтемелерде 40 кмге чейин, G.652 бир режимдик талчасында колдонуу үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8431 1, SFF-8432 2 жана 10GBASE- ER / EW талаптарына шайкеш келет; 4x, 8x жана 10x Fiber Channel, ошондой эле CPRI тандоосу 2ден 8ге чейин, 40 км шилтемелерди колдоо.
    Санарип диагностика функциялары SFF-8472 стандартында көрсөтүлгөндөй, эки зымдуу сериялык интерфейс аркылуу жеткиликтүү. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM EML LC дуплекстүү оптикалык кабыл алгыч

    10Gb / s Pluggable SFP + transceivers - өркүндөтүлгөн Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers, 10-Gigabit көп ставкалуу шилтемелерде 40 кмге чейин, G.652 бир режимдик талчасында колдонуу үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8431 1, SFF-8432 2 жана 10GBASE- ER / EW талаптарына шайкеш келет; 4x, 8x жана 10x Fiber Channel, ошондой эле CPRI тандоосу 2ден 8ге чейин, 40 км шилтемелерди колдоо.
    Санарип диагностика функциялары SFF-8472 стандартында көрсөтүлгөндөй, эки зымдуу сериялык интерфейс аркылуу жеткиликтүү. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80 км DDM EML LC дуплекстүү оптикалык кабыл алгыч

    10Gb / s Pluggable SFP + ZR кабыл алгычтары - күчөтүлгөн чакан форма фактору Pluggable SFP + кабыл алгычтары, 10GBASE-ZR / ZWда 80 км чейин G.652 бирдиктүү талчасында колдонуу үчүн иштелип чыккан. Алар SFF-8472 жана SFP + MSA, SFF-8431 жана SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR Part 15, B классы жана Telcordia GR-468-CORE менен шайкеш келишет.
    Санарип диагностика функциялары SFF-8472 стандартында көрсөтүлгөндөй, эки зымдуу сериялык интерфейс аркылуу жеткиликтүү. Оптикалык кабыл алгычтар RoHS талаптарына жооп берет.